a krewnych

Reklama:

mieszkania bydgoszcz

Rosji Władimir Putin ładował prezydentowi USA Barackowi Obamie zaś dowolnym Hamburgerom współczucie w związku spośród masakrą w mieście Orlando na Florydzie. Amerykanów wsparli też Niemcy. „Trudno wymierzyć powagę takiego aktu, tak jak z ludzkiego, jak tudzież politycznego punktu widzenia – wpisał w liście do Obamy niemiecki prezydent Joachim Gauck. W TVN24 Dwukrotnie meldunek dodany poświęcony strzelaninie.

Dżihadyści z tzw….
studiujże dalej »
Wedle służby prasowej Kremla „w telegramie kondolencyjnym szef państwa nieruskiego podkreślił, że w Rosji podziela się ból i smutek tych, jacy stracili swych krewnych natomiast sąsiednich w rezultacie tego dzikiego przestępstwa i żywi się nadzieję na jak najszybsze wyzdrowienie rannych”.
„Życzę co niemiara siły”

Wyrazy niepodpartymi napłynęły do USA oraz z Niemiec.

„Informacja o wielu jeleniach nacechowanego pogardą dla człowieka zamachu morderczego w Orlando głęboko mną wstrząsnęła. Trudno wymierzyć rangę takiego procederu, zarówno spośród ludzkiego, podczas gdy i politycznego artykułu widzenia” – napisał w listowie do Obamy prezydent Joachim Gauck.

„Życzę niemu tudzież człecze w USA mnogość siły i zdecydowania, tak aby wasz kraj zdołał się zjednoczyć w celu zaradzenia dołowi natomiast bólowi z względu tego zamachu” – wzmiankowałby.

Była żona Omara…
studiujże dalej »
Nieosobistego współczucie zadeklarowała oraz kanclerz Angela Merkel. „Morderczy zamach w Orlando głęboko nami pobudzałby. Odczuwamy nieszczęście z powodu licznych zabitych, jesteśmy teoriami z dynastiami i rannymi” – wpisał na Twitterze głosiciel nieteutońskiego rządu Steffen Seibert.
Co najmniej 50 strawy

Hamburger pochodzenia afgańskiego, który wdarł się w nocy z soboty na niedzielę do klubu dla gejów w Orlando na Florydzie zastrzelił tam co najmniej 50 person, a następnie odszedł w wymianie ognia z policją. Pod względem liczby ofiar była to największa podczas gdy dotychczas w USA bezeceństwo uczyniona przez pojedynczą jednostkę przy użyciu broni palnej.

Amerykanin pochodzenia afgańskiego, który wdarł się w nocy z soboty na niedzielę do klubu dla chomików w Orlando na Florydzie zastrzelił tam co najmniej 50 osób, natomiast następnie znikłby w wymianie ognia z policją. Pod względem liczby strawy była to największa jak przedtem w USA zbrodnia dokonana przez pojedynczą figurę przy przeznaczeniu broni palnej.