Feromony są znane od wielu lat, szczególnie internet jest idealny promocji i ofert powiązanych z feromonami.

Feromony są znane od wielu lat, szczególnie internet jest szeroki promocji i możliwości związanych z feromonami. Prawie wszystek wie jak są służyć tylko czy rzeczywiście działają, czy zadowoleni komentujący są naprawdę zadowoleni? 

Istnienie feromonów jest udowodnione naukowo. Przykładowo, mrówki poszukują pożywienia błądząc losowymi drogami i jak znajdą jego źródło, zaczynają wydzielać feromony. Mrówka niosąca kawałek swojej zdobyczy do utrzymania pozostawia za sobą ślad zapachowy, inne mrówki, które przybędą na taki ślad rozpoczynają jazdę po nim w ruchu pożywienia (odkładając się od mrowiska), trafiają na zdobycz pierwszej mrówki, sięgają po kawałku i tworząc feromony sprawiają te etapy do mrowiska. Ślad feromonowy staje się coraz dużo wyczuwalny, co mami pozostałe błądzące mrówki. W sezonie gdy źródło pożywienia się wyczerpie, mrówki nie uważając go rozchodzą się w losowych kierunkach, nie wydzielając już zapachu i wcześniej utworzona ścieżka zanika.

Mrówki są tylko jednym z przykładów używania dodatków w dalekich czynnościach swojego mieszkania. Inne modele są już dużo połączone z znajomym problemem, a chodzi tutaj o wydzielanie zapachów przyciągających płeć przeciwną. Zapachy takie dostarczane są przez gruczoły wybierające się w postaci różnych ssaków, w współczesnym i ludzi. Nie będę rozpisywał się na temat zwierząt bowiem nie to nas w obecnej chwili interesuje.

Na pewno zdarzyło Ci się raz stanowiąc w jednym miejscu publicznym przejść koło kogoś kto zapadł Ci dokładnie w myśl. Już z pierwszego momentu poczułeś (poczułaś) coś ciekawego uważając tego „wspaniałego przechodnia”, nie koniecznie musiała (musiał) być wyjątkowo piękna (przystojny), tylko była (miał) „to nieco”. To przedmiot, to może feromony (naturalne lub sztuczne), wyczuwalne są przez nas dobrym organem wybierającym się w nosie – mówi on niespodzianki do mózgu o odebranym projekcie w twórz, jakiego nie rozumiemy – dokładnie takie dziwne uczucie zachwytu. Gdyby mamy szanse porozmawiać z kobietą, która nas w taki system „zachwyciła”, jesteśmy gwoli niej niezwykle pomocni, wymagamy być pozytywni a zwłaszcza wymagamy ją otrzymać i przekonujemy się do niej – jest więc zwykłe działanie feromonów.

Feromony to są czymś wspaniałym a czy działają? Te zwykłe, na pewno tak. Z ostatnim, że urzędnik nie posiadł umiejętności wydawania ich „na zawołanie”, więc z pomocą przychodzą nam producenci kosmetyków. Oferują oni duże feromony, szczególnie w dużo poważnych sumach. Ceny te sprawiają, że dużo osób planuje się na ich dostań i gdyby się już ktoś zdecyduje, to wychodząc taką kwotę chce zobaczyć jako najlepsze rezultaty. Efekty działania ciekawe są w jakimś przypadku, lecz nie wiadomo co organizowane jest zjawiskiem feromonów a co pozwala sama grupa w ich podejmowanie.

Podsumowując – jeśli jesteś nieśmiałym człowiekiem, masz problemy z kontaktami międzyludzkimi, czy chcesz je mało polepszyć, warto zastanowić się nad zakupem feromonów. Najlepiej za ogromniejsze pieniądze – te feromony są lepszej grup i nawet jeżeli ich wspomaganie nie jest takie jak wskazuje sprzedawca, to Twój stosunek do wszystkich, powodowany pewnością siebie którą podaje użycie drogich feromonów, bardzo się zmieni. Zmiana ta sprawi zmianę nastawienia innych pracowników do Ciebie a w współczesny rada feromony spełnią swoje stanowisko.