Najwyższy apartamentowiec w Bydgoszczy robi koszmarne uczucie także stoi się symbolem miasta.

Reklama: nowe mieszkania na sprzedaż bydgoszcz

Zatem będzie największy tego modelu pałac w miasteczku. W ilości przedmiot będzie rozliczał 18 kondygnacji. Apartamentowiec ma wyróżniać wykorzystanie podczas budowy dużej liczby szkła oraz terakoty, które wizualnie mają nadać budynkowi lekkości. Na balkonach i tanim dachu powstaną zielone ogrody. Z serii specjalne otwory w zamku utworzą tarasy widokowe, przy których zasadzone zostaną drzewa. Okna domów będą kończyły z pewnej części na miasto, z kolejnej na stwierdzę.

Projekt budynku powstał z przyczynie spichlerzami, które są głównymi elementami architektonicznego krajobrazu Bydgoszczy. Chcieliśmy, aby nie był toż dodatkowy zwyczajny apartament, przecież taki obiekt, który prostą kompozycją będzie odpowiadał z strefą – mówi Mirosław Nizio właściciel pracowni Nizio Design International.

Budynek został skonstruowany na programie trapezu. Przy jego stawaniu uwzględniono nasłonecznienie wnętrz i okolicznych budynków. Z ściany ulicy apartamentowiec liczy cztery kondygnacje, dalej wystawia się tarasowo w ścianę rzeki, w ten system włączając się do wielkości mieszkającej już zabudowy.

Architekci tak zaplanowali elewację, żebym ta wizualnie oddzielała część biurowo-usługową domu z mieszkalnej. W kasie z czwartego do piętnastego piętra zaprojektowano 129 mieszkań o wielkości z 35,45m kw do 278,71m kw. Prawie całe miejsca mają loggie lub tarasy. W obiektu złapią się cztery klatki schodowe, które na dole będą zjednoczone z dwoma holami wejściowymi. Apartament na najjaśniejszym – 15 piętrze pozostał już sprzedany. Nowy pracodawca musiał zbytnio niego dać więcej 2 mln zł.

Na czterech podstawowych kondygnacjach pojawią się lokale usługowe i biurowe. Też inne zaprojektowano jako powierzchnię typu open-space, dzięki dlaczego będzie niezła dowolna aranżacja ich wyposażeń. Do współczesnej stref wejście ujawni się na pokładzie parteru.