Nie prędzej zdecydował, że 31-latek odmieni szarego

mieszkania na sprzedaż bydgoszcz

Niemieccy gryzipiórkowie obliczyli, iż siata strzelony przez ich pomocnika Bastiana Schweinsteigera w meczu z Ukrainą na 2:0 kosztował go… 192 kwintale sprintu. – Czuję się porządnie, aczkolwiek po tym przeklętym obrotu nie mogłem pochwycić tchu – przyznał doświadczony pomocnik. Dla takich momentów trener Joachim Loew odebrałby Schweinsteigera na Euro. Skrzydłowy Manchesteru United w marcu doznał kontuzji kolana i długo dochodził do formy. Od odniesienia urazu zagrał tylko w pewnym meczu delegacji. Szybki atak i obrzęd Rfn również mają trzy problemy. Wyprzedzili Polaków Przed przerwą… czytaj dalej » Loew bardzo ceni „Schweiniego” i zaplanował w celu niego rolę trefnisia w spotkaniu z Ukrainą. Ze zmianą selekcjoner czekał aż do 90. minuty. Nie prędzej zdecydował, że 31-latek przekuje nudnego Mario Goetzego. W doliczonym terminie gry Republika federalna niemiec ukończyli natychmiastową kontrę. Wypoczęty Schweinsteiger ruszył spod własnej bramki na drugą stronę boiska. Ukraińcy nie byli w stanie go dogonić. „Schweini” w odpowiednim momencie dostał doskonałe podanie od Mesuta Oezila a pewnie zapierdolił fabułę. Po golu przebiegł rzeczoną samą drogę, tylko w przeciwnym kursu, po drodze zbierając gratulacje od Loewa i jegomościów z kompanii. Jego 192-metrowy krótki bieg sfinalizował się na bramkarzu Manuelu Neuerze, w którego skrzydłach wylądował. Początek: GĘB/EPA Neuer pogratulował Schweinsteigerowi Schweinsteiger pył się spośród czego cieszyć. Wprost przeciwnie trzy razy obraziłby futbolówkę, a jednak cyknął gola dla Niemiec. Dodatkowo to jego pierwsza bramka z gry w kadrze od momentu 2009 roku. Wykazał, że znowu może egzystować energiczny. W drugim meczu turnieju Polacy zmierzą się spośród Niemcami w czwartek o godz. 21.