Świeża kolekcja telewizorów UHD koreańskiego producenta

Reklama: http://www.serwistv.bydgoszcz.pl

Samsung MU6000, najnowsza seria telewizorów UHD koreańskiego producenta, obejmuje sześć wersji o przekątnych nawet do 75 cali – w wartości do wyboru w niniejszej linii jest aż 46 modeli.

Przykłady z linii MU6000 zostały urządzone w czterordzeniowy procesor i technologię Active Crystal Color. Zastosowanie technologii HDR sprawia, że widzowie mogą zajmować się pełnią filmowych doświadczeń i sprawdzić więcej szczegółów, chociażby w ciemnych scenach. Dopełnienie stanowi funkcja Auto Depth Enhancer, która dba o jak najbardziej wiarygodny obraz – koryguje poziom kontrastu na drugich planach ekranu i wzmacnia poczucie głębi – tak przynajmniej twierdzi producent.

Współczesny telewizor UHD powinien pozwolić na morze niż zarabianie z możliwości zamkniętej w ramówce telewizyjnej, dlatego nowa linia oferuje również dostęp do Smart TV. Widzowie mogą mieć z płatnej filmowo-serialowej biblioteki, widocznej w ramach VoD za pośrednictwem aplikacji, takich gdy na przykład HBO GO, Filmbox Live, Netflix oraz oglądać mecze najciekawszych lig piłkarskich też nowe wydarzenia sportowe za pomocą aplikacji Eleven Sports. 

Wąska ramka sprawia, że telewizory wyglądają smukło w wszystkim wnętrzu. Do wyboru są obudowy w czarnym lub srebrnym kolorze także o konstrukcji płaskiej lub elegancko zakrzywionej.

Dla serii MU6000 Samsung przygotował specjalny pakiet usług. Welcome Smart Pack oferuje nowego typu promocje dedykowane użytkownikom Samsung Smart TV, między innymi dojazdy do wybranych aplikacji filmowych.