Tego typu narodził się w makówki Felipe Melo. Bez trudności można siebie wyobrazić, co się dzieje, podczas gdy piłkarz łudzi murawę boiska z klatką MMA. Wszak owo, co poczyniłby

Wicekanclerz Austrii Reinhold Mitterlehner oznajmił w pierwszy dzień tygodnia, że jego kraj nie może dopuścić w tym roku więcej niż 100 tysięcy migrantów. – Ok. 90-100 tysięcy – po prostu nie będzie możliwe – powiedział radiu ORF.

Od początku września na teren Austrii przedostały się trasą bałkańską setki tysięcy człecze, w tym wielu uciekających przed kampaniami i ubóstwem na Bliskim Wschodzie, w Afganistanie. Większość udała się dalej, do Niemiec, ale odgaduje się, że do końca roku w Austrii złożonych zostanie ślipiów. 95 tys. wniosków o legowisko.

W zeszłym roku takich wniosków oddano w Austrii 28 tys., z czego zaaprobowanych chwyciłoby 38 proc.
Przyspieszyć deportacje

Kanclerz Austrii Werner Faymann mówił w sobotę, że wypada wyrównać deportacje migrantów, którzy nie kwalifikują się aż do otrzymania azylu. Pełnomocnik niemieckiego rządu ds. kryzysu migracyjnego Peter Altmaier w sobotnim wywiadzie dla magazynu „Focus”, że Rfn i Austria pracują ponad programem nowego rozporządzenia azylowego Unii Europejskiej.

W niedzielę Faymann po porażka dodatkowy powtórzył, iż jego zdaniem w przypadku państw członkowskich UE, które nadal będą odpychały przyjęcia wychodźców według wyznaczonych im kwot, powinno się zrewidować stopień wypłacanych im środków z budżetu Unii Europejskiej. Faymann wezwał państwa UE aż do „jednomyślnej solidarności”.

Imigranci szturmują Europę »
Oglądaj
Imigranci szturmują Europę
Wideo: Reuters TV Celem uchodźców jest Europa Zachodnia

Autor: asz//gak / Zalążek: PAP
Tvn24Bis
Zasady forum

Publikowane komentarze sa prywatnymi reputacjami użytkowników portalu. TVN24 nie ponosi odpowiedzialności wewnątrz treść opinii.

Kinga Jasiewicz pozwała Okręgową Komisję Kształcącą twierdząc, iż egzaminator aby zbyć ocenił jej egzamin maturalny z biologii.

Transmisja spośród posiedzenia komisji ustawodawczej w sprawie zmian w TK.
Pomnimy częściowo postulaty, które wypasałyby w debacie – natomiast tej parlamentarnej, natomiast tej w mediach – zakomunikował w poniedziałek rano w Sejmie Arkadiusz Mularczyk (PiS).

Zawiadomienie o dyspozycja popełnienia przestępstwa przez byłe wierchuszka Centrum skierował pełnomocnik MON ds. CEK Bartłomiej Misiewicz.

Poinformował sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzej Kapa.

Opozycja krytykowała tę zmianę, twierdząc, że jest psuciem finansów państwa, służącym tylko adaptacji obietnic wyborczych partii rządzącej.

Twierdzi fizyk atmosfery, doktor Joanna Remiszewska-Michalak.

Policja nie wyznaczyłaby tożsamości kierowcy, ale świadkowie fortecą, że była to kobieta. Pozostałaby zatrzymana.

Po tym, gdy Unia Europejska trzy lata temu zarządziła zmiany prawa, fabrykanci zarządzili zmiany definicyj. Materiał „Faktów” TVN.

Samuel N. w chwili ataku był poczytalny. Grozi mu dożywocie.

Obecnie podczas badania przyznali się do winy i tłumaczyli, iż byli pijani.

Późnym wieczorem większość pasażerów linii Air France, których samolot awaryjnie lądował w Kenii po alarmie bombowym, odleciało do Paryża.

„Jeżeli funkcjonariusz generalny zaangażuje się w hecę WOŚP, niech nazajutrz składa obwieszczenie o zwolnienie ze służby”.

Raport: Rząd PiS

Automobil osobowy zderzył się z sentymentem w Krakowie. Ranny kierowca citroena śmigłowcem został przetransportowany do szpitala. Informację natomiast nawiedzenia uzyskalibyśmy na Kontakt 24.

Przed wylotem spośród Tokio piłkarz natknął się na grupkę kibiców River Plate.

Uderzenie tzw. Państwa Mahometańskiego wcale nie implikuje końca terroryzmu motywowanego dżihadem.

Wicekanclerz Austrii Reinhold Mitterlehner w wywiadzie radiofonicznym.

Dołącz aż do gorącego punktu i zaaprobuj się świąteczną aurą w swoim domu.

Franciszek podczas rutynowego przedświątecznego spotkania z kardynałami Kurii Rzymskiej.

Był najmłodszym napastnikiem, jaki w 2012 r. w autokarze w metropolii Indii zaatakował studentkę.

W Malezji działalność rozpoczęły pierwsze linie lotnicze działające w zgodzie z prawidłem szariatu.
Rosja chce iść do sądu ws. ukraińskiego długu. „Może tylko wygrać”

Rozpatrzenie w osądzie możliwego pozwu Rosji przeciw Ukrainie w rozprawy długu na sumę 3 mld dolarów przypuszczalnie nastąpić tylko na zysk Rosji natomiast winniśmy zająć 2-3 miesiące – pisze w poniedziałek rządowa „Rossijskaja Gazieta”, cytując ruskich ekspertów.

Co tudzież jak jeść, by nie stracić dotychczasowych efektów posadzie?
„Hiszpania pochowała architektura dwupartyjny”. Aliści trudno będzie zarządzać

Po niedzielnych wyborach, w których żadna z partii nie zdobyła większości absolutnej, hiszpańska prasa prognozuje, że teraz trudniej będzie rządzić krajem i apeluje do stowarzyszeń o negocjacje. „El Mundo” analizuje, iż system dwupartyjny otrzymał „zabójczy porażka”.

Teraz trudno to siebie wyobrazić, ale 85 lat temu kopciuszkiem w lidze hiszpańskiej wcale nie było Getafe czy Levante.

Gdy rozum śpi, budzą się demony. w niedzielę Brazylijczyk, przeszło wszelkie przekonanie.

Trampkarz Benfiki Mitroglou bojuje o skórę z selekcjonerem Rio Ave Cassio, podczas meczu w Lizbonie. EPA/JOSE SENA GOULAO