unieruchomienia Typek eksplorował

„Łowcy cieni” w akcji. Zatrzymali ruch, użyli granatów hukowych

„Łowcy cieni” wespół z funkcjonariuszami kieleckiego CBŚP zatrzymali na Grzybowskiej w Warszawie przy jednym hoteli 31-letniego Sebastiana W. W momencie wstrzymania policjanty użyli granatów hukowych. ulatniać się, ale uległby szybko przyćmiony dzięki policjantów.

Do schwytania doszło w poniedziałek, ale chwilowo służby pokazują film ze swojej akcji. Sebastian W. był poszukiwany za pomocą warszawski sąd oraz prokuraturę do przejścia kary zabrania wolności w środku udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz handel narkotykami. Najbliższe 4 pilotuje spędzi w ciągu kratkami.

Facet skrywałby się przed numerem słuszności od 9 miesięcy, posługując się w tym czasie fałszywymi danymi. Na ul. Grzybowskiej w Warszawie policjanci III Zarządu CBŚP tzw. „łowcy cieni” wytropili poszukiwanego. W tym czasie korzystał z siłowni. Gdy opuścił z budynku policjanci aresztowaliby go. W tym miejscu ruch pojazdów został chwilowo wstrzymany, a funkcjonariusze zastosowali granatowców hukowych, by skorzystać element rozpoczęcia.

„Zatrzymanie mężczyzny to kolejny porażka wymierzony w zorganizowaną grupę przestępczą na Mazowszu trudniącą się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości psychotropów. Sebastianowi W.” – informuje CBŚP.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie zarzuca mu wprowadzenie na rynek ponad 35 kg amfie natomiast prawie 1,5 kg kokainy. Jak dotąd w sprawie prowadzonej przez kieleckie CBŚP, schwytano 12 podejrzanych o udział w zorganizowanej kapeli występnej. Mają na swoim koncie zarzuty powiązane z obrotem narkotykami (ekstazy, maryśka, śnieg, kokaina).

Sprawę włada Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Milicjanci nie eliminują dalszych pokrzyżowań.