W bydgoskim kinie będą dokonywać się specjalne wydarzenia dla najmniejszych

Reklama: https://bydgowisko.pl

Co inną niedzielę w bydgoskim kinie na najświeższych kinomanów wyglądają bardzo rozpoznawalne atrakcje. W ramach akcji „Filmowe ranki” dzieci obejrzą nie tylko film, lecz także spotkają się z gościem specjalnym – dla niektórych że stanowić obecne tak niesamowite przeżycie. 

Cała seria spotkań podejmie się w kolejnej części kwietnia, oraz jako człowiek specjalny pojawi się pani dziennikarka z radia. Zapewne przedstawi ona o naszych początkach w praktyce, o radiowej codzienności oraz przybliży dzieciom zasady pracy radiowca. Po spotkaniu i filmie, uczestnicy wydarzenia zostaną poczęstowani pizzą.

Organizatorzy zapowiadają, że mają zaprosić przeróżne osoby. Dzieci bardzo inspirują do badania nowych projektów, dlatego ranki w kinie będą podejmowały się w najściślejszym czasie wokół dobrego i bardzo dla dzieci ważnego elementu, mianowicie o tym kim pozostaną w perspektywie. Przygotowuje się zaprosić strażaka, sportowca, dziennikarza, aktora, reżysera, pisarza, stylistkę, sprzedawcę, listonosza, biznesmena też wielu, wielu nowych – o tym gwarantują pomysłodawcy wydarzenia. Bardzo fajnie, iż w Bydgoszczy robione są takie inicjatywę, które są skierowane bezpośrednio do najmłodszych a dodatkowo są bardzo pouczające.