Wcisnąłem wszystkich nieprzekonanych aż do umorzenia połowy polskich kredytów. (…) Wszędzie, gdzie było trudno podążałbym sam jeden tudzież dusiłbym, rozumie się samo przez się po tym wyraz przestarzały Balcerowicz i nieróżni w tej chwili formalizowali to, ale wyrok była otrzymana

– Była błogosławiona – mówi o swojej prezydenturze Lech Wałęsa. Były prezydent nie rozumie, dlaczego istnieje niedoceniany przez obecne władze zaś oblicza dokonania na swoim profilu w portalu społecznościowym. – Gdybym puder drugą kadencję Lechistan egzystowałaby w innym, wysoko lepszym miejscu – analizuje.

Reklama: pranie tapicerki bydgoszcz

22 grudnia wymija 25 lat od chwili chwili zaprzysiężenia Lecha Wałęsy na prezydenta RP.

– Przez 500 lat nie będziecie mieli w życiu tak okazałej prezydentury, gdyby chodzi o osiągnięcia, podczas gdy moja. Za każdy z tych wielkich punktów, jakiego udało mi się uzyskać można by powiedzieć, że prezydentura była błogosławiona, była największą zdobyczą – objaśnia Lech Wałęsa.

To wszystko staje…

Z nieniniejszej potrzebie prezydent Gdańska pakował życzenia byłemu prezydentowi.

– Dzień dzisiejszy wymija 25 lat od chwili chwili zaprzysiężenia gdańszczanina, noblisty Lecha Wałęsy na prezydenta RP. Uważam, że wielu gdańszczan podziela mój pogląd, że należą mu się w tym dniu koleżeńskie życzenia, przede dowolnym zdrowia oraz wyrazy wdzięczności za wkład wniesiony w życie publiczne w Polsce – wpisał Paweł Adamowicz.
Upamiętnili Lecha Kaczyńskiego

Dziś również wzmianka, senatorowie oraz zainkasowali udział w uroczystym zgromadzeniu z okazji 10.rocznicy złożenia rocie przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego.

O podniosłym zgromadzeniu zdecydowali marszałkowie Sejmu i Senatu Marek Kuchciński i Stanisław Karczewski (PiS). PO proponowała, żeby zgromadzenie uczciło również 25-lecie zaprzysiężenia prezydenta Lecha Wałęsy. PiS odpowiedziało jakkolwiek, że nie położy się pomników osobom żyjącym.

– Nie chciałbym powiadać źle o zmarłych, przecież on niczego nie uczyniłby, nic nie uczynił, potupał trochę, szabelką pomachał, jednak rzeczywiście nie ma żadnych osiągnięć. Niech unoszą monumenty będzie co rozrzucać, wszystko im powalą w ciągu parę lat, bowiem owo nie zasługuje na większą pamięć – oszacował były prezydent.
Spostrzegaj
Upamiętniki Kaczyńskiego, nie potrzebowaliby Wałęsy
Upamiętniki Kaczyńskiego, nie chcieli Wałęsy
Wałęsa niedoceniony?

– Wstydzę się, że…

Na swoim profilu w portalu społecznościowym Wałęsa postanowił tenże budzić wspomnienia nieautorskie zasługi i odpowiedzieć na zeszłe manewrowania krytyki pod adresem III RP.

Za swoje najogromniejszego osiągnięcie mniema wnioskowanie wojsk radzieckich z Polski tudzież wynegocjowanie w tej sprawie dobrego aliansu w Moskwie. – To już za taż to należałoby uznać, że owo była nieprawdopodobna prezydentura – podkreśla.

Były prezydent uważa, że jego postępowania są niedoceniane. – przeze mnie – mówi Wałęsa.

Uwidocznia, ze owo on przetarł Polsce procedurę do NATO tudzież Zgodzie Europejskiej.
Źródło: wykop.pl – Lech Wałęsa Wałęsa o niewłasnej prezydenturze
„Tłum ich wypchnie za pośrednictwem okno”

Wałęsa w rozmowie z TVN24 przyznaje, iż przyrzekał, że przez pół roku nie będzie interpretowałby nowego pułapu, przecież w obecnej sytuacji nie może nic nie mówić. Kolejny uderzenie podkreśla, że Polsce konieczne jest referendum ws. zwolnienia prezydenta RP i nowego rządu.

– Jeśli będą rządzić tak podczas gdy panują to po prostu ich przez okno wywrócą, tłum ich wyrzuci za pomocą okno. Żeby nim ziemio jakoś wyglądać, musimy żądać referendum, natomiast nawet niegminnymi siłami je wywiązać się, aby wykazać, iż po prostu mamy dość tylu niedobrych rzeczy – ocenia były prezydent. – Ego tylko przestrzegam, że ta koncepcja, niebieżąca gra polityczna, ów Kaczyński prowadzi w tamtą stronę – dodaje.