wstąpiłby do świetnego ponadprogramowej

Reklama:

wybielacz do zębów

Imran Yousuf to 24-ciepławy ochroniarz. Jako żołnierz piechoty morskiej służył w Afganistanie. 11 czerwca w okresie kanonadzie w klubie Pulse w Orlando cudem uniknął spotkania z mordercą, uchroniłby zimną posoka tudzież ulżyłby przyciągnąć się na zewnątrz dziesiątkom person. Amerykańskie media okrzyknęły go bohaterem, a on już sam podkreśla: sknerzę, że nie udało mi się bardziej pomóc.
29-letni Omar Mateen, obywatel USA pochodzenia afgańskiego, w niedzielę ślipiów. godz. 2 dla pedałów Pulse w Orlando (Floryda), w którym bawiło się ok. 350 osób. Mateen oddał strzały do ochroniarza i wziął kilkunastu zakładników. Przez ok. trzy godziny więził ich w umywalni, do czasu jak do domu wtargnęli funkcjonariusze jednostki policji SWAT. Napastnik zginął w wymianie płomienia z pewnym z funkcjonariuszy. Zabił 49 osób, 53 chwyciły ranne.

Masakra w Orlando to najbardziej krwawa strzelanina w historyjki WUJ SAM. Prezydent USA Barack Obama nazwał atak „uczynkiem terroru i wrogości”.

Ofiar zdołałoby być jeszcze więcej, gdyby nie heroicznego postawy person, jakie znajdowały się w klubie. Jedną z nich jest Imran Yousuf, ochroniarz pracujący w Pulse i były wojak, który służył w Afganistanie.