Z niebieżącego motywu prawie przypadkiem przelotnie oddawać się

Gorąco zapowiada się koniec sierpnia i początek września. Po ulotnym ochłodzeniu odkąd jutra zacznie się znacznego ocieplenie.

Prognoza aurze na dziś: bez waru i bez burz – 30-08-2016
Prognoza aurze na dziś: bez upału i bez burz

Do Polski spływa chłodniejsze powietrze z zachodu, dlatego dziś nigdzie nie będzie gorąco.
czytaj dalej
Po chłodniejszym wtorku, w tym momencie w środę spostrzeżemy ocieplenie. Niniejszego dnia będzie słonecznie mile: od 21 st. C na Mazurach do 26 st. C na Dolnym Śląsku.

28 st.C na początek września

Dobra pogoda będzie plus towarzyszyć uczniom, którzy w czwartek pójdą do szkoły. W całym kancie będzie w pewnej mierze bezchmurnie. Zrobi się na zabój – we Wrocławiu spodziewamy się aż 28 st. C. Niezależnie od tym będą 24 st.C w Suwałkach, 26 st.C w Warszawie i 27 st. w Poznaniu.

W piątek a sobotę utrzyma się gorąca aura, głównie na południu. Od Wrocławia po Gród podwawelski ma egzystować 26-28 st. C, oraz na północy 22-24 st. C. W dalszym ciągu będzie pogodnie natomiast nigdzie nie powinno padać.

Pogoda w najbliższych dniach

Aura w najbliższych dobach

Sztormowa niedziela

Pogoda zmieni się u dołu koniec tygodnia. W niedzielę od północnego zachodu wkroczy chłodny front atmosferyczny. i zagrzmieć. Niewykluczone, że regionalnie ubędzie grad. Przód przyniesie ochłodzenie. Na północnym zachodzie odnotujemy wyłącznie 21 st. C. Jakkolwiek na południowym wschodzie, gdzie w niedziele nadal będzie pogodnie i bez opadów, ma stanowić jeszcze oddanie, do 28 st. C.